Pozvánka na prohlídku školy a přednášku o školní zralosti a připravenosti

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

zveme Vás na prohlídku základní školy spojenou s přednáškou o školní zralosti a připravenosti, kterou pro Vás připravila zástupkyně ředitelky pro první stupeň základní školy a mateřskou školu Mgr. Markéta Martinů ve spolupráci s učitelkou prvního stupně Mgr. Kateřinou Martinkovou.

Sraz zájemců bude v 15:30 hodin u hlavního vchodu do budovy základní školy. Prohlídka školy i přednáška jsou určeny pro rodiče budoucích žáků – děti mají možnost navštívit základní školu v rámci jiných programů, které speciálně pro ně pořádáme. Pokud ale nemáte hlídání, klidně je vezměte s sebou – zajistíme pro ně aktivity po dobu konání prohlídky a přednášky v naší školní družince.

Těšíme se na Vaši účast i dotazy, které se týkají vzdělávání dětí v naší škole i samotného nástupu k povinné školní docházce.

Mgr. Olga Síbrtová