U příležitosti Dne Země se ve škole zapojíme do sběru elektroodpadu

Naše škola se připojila k oslavám Dne Země akcí zaměřenou na sběr elektroodpadu spojenou se soutěží o tablety. Akce proběhne od pondělí 22. dubna do středy 24. dubna 2024 a může se do ní zapojit široká veřejnost, aby v soutěži podpořila naše případné vítězství.

Soutěž ve sběru elektroodpadu zaštiťuje koordinátorka EVVO ve škole Mgr. Bohdana Hutyrová, která do spolupráce zapojila i žákovský parlament. Členové parlamentu o akci informovali žáky školy.

Sběr bude probíhat u vstupu do školy vedle ekodomečku, kde budou zástupci žákovského parlamentu přebírat elektroodpad ve všech třech dnech vždy od 7:15 do 7:35 hodin a zároveň si povedou záznamy o množství přineseného elektroodpadu.

Soutěž Ekoedu vyhlašuje společnost REMA v rámci projektu Zelená škola, do nějž je naše škola zapojena. Sběr elektroodpadu proběhne znovu také na začátku školního roku 2024/2025.

Děkujeme za podporu.

Mgr. Olga Síbrtová