Přijďte fandit našim žákům: Pozvánka na fotbalový turnaj škol v Lichnově

V pátek 26. dubna 2024 se uskuteční na lichnovském hřišti fotbalový turnaj McDonald´s Cup žáků kategorie A. Také naši nejmenší žáci budou mít ve sportovním klání své zastoupení.

Turnaj pro žáky od prvního po třetí ročník se odehraje na fotbalovém hřišti od osmi hodin ráno. Jedná se o okrskové kolo s účastí základních škol Záhuní z Frenštátu pod Radhoštěm, Mořkova, Veřovic a Lichnova, jehož vítěz postoupí do kola okresního.

Pro týmy jsou nachystány ceny, medaile a diplomy, pro návštěvníky turnaje pak občerstvení na místním hřišti. Také naše škola se chystá našim nejmenším fotbalovým nadějím fandit. Děti si mohou vzít s sebou drobné na občerstvení a společně se svými kamarády a pedagogy ze školy si užijí pravou sportovní atmosféru.

Budeme držet našim fotbalistům palce!

Mgr. Olga Síbrtová