Už jsme v České televizi. Šikulové – Velká výzva!

Vážení rodiče, milí žáci a děti, vzpomínáte, jak jsme Vás informovali o velkém úspěchu, kterého dosáhli žáci prvního stupně v loňském školním roce v pořadu Šikulové? Stejně jako Vy jsme také čekali na informaci od dramaturgů z České televize o tom, kdy se pořad bude vysílat, kdy jej můžeme v televizi zhlédnout. To se však bohužel nestalo a i my musíme přiznat, že jsme díl ve vysílacím čase neviděli. Zoufat však nemusíme. Níže posíláme odkaz, díky kterému se dostanete na stránky pořadu Šikulové – Velká výzva, kde si navolíte díl s datem 10. 9. 2022. Podobně bude fungovat na Vaši televizi funkce zpětného přehrávání nebo funkce červené tlačítko. Věříme, že si poradíte a přejeme Vám, ať se díl, ve kterém sehráli žáci z lichnovské školy hlavní roli, moc líbí.

https://decko.ceskatelevize.cz/sikulove-velka-vyzva

Bc. Hana Horáková