Informace o organizaci školního vyučování, stravování a školní družiny v době přerušení dodávek elektřiny v obci

Vážení rodiče,

jak jsme Vás již informovali, ve čtvrtek 14. září a v pátek 15. září 2023 bude přerušena dodávka elektrické energie v celé obci. Týká se i naší školy. Z tohoto důvodu bylo zkráceno vyučování po oba dva dny – první stupeň 4 hodiny do 11:15, druhý stupeň 5 hodin do 12:10. 

Školní družina – bude v provozu standardně ráno 6:30 až 7:30, odpoledne do 16:15. 

Obědy – kvůli přerušené dodávce elektřiny nejsme schopni zajistit obědy pro celou školu. Budou obědy pouze pro děti přihlášené do odpolední školní družiny (jedná se o mladší žáky, kteří budou ve škole dlouho). Obědy byly centrálně odhlášeny všem žákům. Pokud se Vaše dítě bude účastnit vyučování + školní družiny, prosím, přihlaste mu oběd individuálně. 

Děkujeme za pochopení. 

Mgr. Olga Síbrtová