Pozdrav v řečtině, finštině nebo polštině? V Lichnově není problém 

Milou vzpomínku na zářijový Evropský den jazyků společnými silami vytvořili žáci druhého stupně. Na jednom ze sedmi stanovišť během projektového dne trénovali pozdrav v náhodně vybraném evropském jazyce. Pozdrav ještě doplnili originálním tematickým obrazovým materiálem a v závěru natočili krátké video. 

Nutno podotknout, že na celou přípravu měli pouhých třicet minut. Myslíme si, že to zvládli na jedničku. Přesvědčte se sami v přiloženém videu

„Zvláštní poděkování patří deváťákům Marku Kahánkovi a Matyáši Macháčkovi, kteří videa jednotlivých tříd sestříhali a upravili do výsledné podoby. Oběma klukům děkujeme,“ vzkazuje učitelka angličtiny a němčiny Mgr. Hana Poláková, která má ve škole Evropský den jazyků na starosti.

Mgr., Ing. Martina Havlíková