Družinkové děti si užívají sněhovou nadílku – bobují, sáňkují a sviští z kopce na lopatách

Zima udeřila ve své plné síle, a toho je přece třeba využít. Pro školní družinu jsou lednové zimní radovánky již tradiční velmi oblíbenou záležitostí.

Děti se svými vychovatelkami dováděly v mrazivém úterý 9. ledna 2024 na nedalekém kopci pod mysliveckou chatou.

„Sešli jsme se v hojném počtu třiceti dětí z oddělení Smajlíků a Tygříků. Bobovali jsme, sáňkovali, jezdili na lopatách – a některým to svištělo teda parádně,“ popisuje sněhové dovádění vedoucí vychovatelka školní družiny Lucie Vávrová, DiS., a dodává, že děti se ještě mají rozhodně na co těšit.

„Snad nám sníh v Lichnově ještě chvíli vydrží, abychom si stihli postavit na školní zahradě třeba i pořádného sněhuláka,“ těší se Lucie Vávrová.