Pozvánka pro děti a rodiče na Veselý školní karneval

Milé děti, vážení rodiče,

naše škola zve také letos všechny děti z mateřské školy a žáky především prvního stupně základní školy i jejich rodiče a blízké na Veselý školní karneval.

Veselý školní karneval s bohatým programem pořádá školní družina ve spolupráci s mateřskou školou v prostorách základní školy.

Kromě programu připravujeme i Pohádkovou cukrárnu s občerstvením, do které přispějí něčím dobrým na zub žáci naší základní školy, ale uvítáme také, pokud nám se zajištěním sortimentu pomůžete. Cukrárna vždy potěší rodiče i děti a bývá příjemným místem společného zastavení. Výtěžek z prodeje použijeme prostřednictvím Spolku rodičů a přátel školy na podporu aktivit pro děti.

Ve škole zajistíme dohled pedagogů, nicméně po dobu akce budou za děti a žáky zodpovídat jejich rodiče či jiný doprovod.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si v naší škole užijete spoustu zábavy.

Mgr. Olga Síbrtová