Pozvánka na komentovanou prohlídku s průvodci

Milé děti, vážení rodiče,

srdečně Vás zveme do naší školy na komentovanou prohlídku s průvodci, která se uskuteční v úterý 12. března 2024.

Společně se sejdeme u hlavního vchodu do budovy základní školy a následně Vám ukážeme prostory školy, seznámíme Vás s naší vizí, školním vzdělávacím programem, představíme Vám, co je pro nás podstatné při vzdělávání dětí. Rovněž Vás seznámíme se vším, co je důležité pro zajištění přestupu žáka po formální stránce, a s tím, co dělá škola pro zvládnutí adaptace žáků na nový kolektiv a prostředí.

Komu je prohlídka určena? Zváni jsou především žáci pátého ročníku a jejich rodiče ze ZŠ Kopřivnice-Mniší, kteří uvažují o přestupu dítěte do naší školy na druhý stupeň. Navštívit nás může ale kdokoliv další – děti a rodiče, kterých by se přestup týkal až v přespříštím roce, kdokoliv, kdo uvažuje o změně školy… Tato prohlídka však necílí na budoucí prvňáčky, pro ně a jejich rodiče připravujeme jiné akce.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na mou zástupkyni Mgr. Martinu Bílkovou na telefonním čísle 774 429 360. Jinak se budeme na Vás těšit od 15:30 hodin ve škole.

Mgr. Olga Síbrtová