Horská výzva pro všechny děti i zaměstnance školy je tady!

Naše škola ve spolupráci se žákovským parlamentem pořádá pro děti ze školky, žáky školy i (ne)pedagogické pracovníky výzvu s názvem Neseď doma v bačkorách, užij si duben na horách. (Pozor, začínáme již 28. března!)

I když nás občas může překvapit aprílové počasí, je právě duben měsícem vhodným pro procházky a túry. Příroda se probouzí, z vrcholků hor už roztál poslední sníh a sluníčko hřeje víc a víc. Přidejte se k naší dubnové výzvě, vyrazte s rodinou na výlet, užijte si společný čas a vyfoťte se u toho. Fotografii následně zašlete na e-mail paní asistentky Michaely Vymětalové, michaela.vymetalova@zslichnov.cz. Ve zprávě uveďte jméno a místo, které jste navštívili.

Spolku rodičů a přátel školy děkujeme za finanční podporu – budeme soutěžit o poukazy do Sportisima, tři vítěze ze všech zúčastněných určí los.

Tak neseďte doma a pojďte s námi do toho!

Mgr. Gabriela Mynářová